<h2>Ebeveynler için Bilgi</h2>

Hoşgeldiniz!

Süperkitap Çocuk Kulübü sitesine hoş geldiniz – çocuğunuzun güzel çevrimiçi oyunlar oynayabileceği, Kutsal Kitap hakkında daha fazlasını öğrenebileceği ve imanında büyümesi için güvenli bir yer!

NASIL ÇALIŞTIĞINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Çocuğunuz (13 yaş altı) Süperkitap Çocuk Kulübü sitesine kayıt yaptığı zaman, topluluğumuzun bir parçası olmayı arzuladığını bilmeniz için size e-posta yoluyla haber veriyoruz. Çocuğunuzun kaydolması; site içerisinde yer alan yarışmaların bir parçası olmak ya da online oyunlarımızı oynarken puanlar kazanmak gibi her türlü aktiviteye erişmesine olanak sağlar. Bunun yanında, sitemize eklenen yeni oyunlardan veya çocuğunuzun ilgisini çekebilecek gelecek yarışmalardan haberdar etmek için size düzenli aralıklarla e-postalar gönderebiliriz. Bu sitede toplanan her türlü bilgi, çocuğunuzun sitemizden daha çok zevk alması için sitemizi geliştirmekte kullanılır. Daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik Politikası'na göz atınız.

Superbook

HAKKIMIZDA

Çocuğunuzun gelip oyunlar oynamak isteyeceği, aktivitelerimizle etkileşimde olacağı bir internet sitesi hazırlamak için sıkı çalıştık. Bunun yanında çocuk oyunlarımız olsun, çocuk radyomuz olsun, karakter yaratıcısı olsun, veya Tanrı hakkındaki etkili sorular olsun, Kutsal Kitap öğrenirlerken ve İsa'yla olan ilişkilerinde büyürlerken, aynı zamanda sitemizde eğlenmelerini de isteriz.

CBN Ebeveynlik

Ebeveynleri ve çocukları güçlü kaynaklarla imanlarını inşa etmeleri ve Tanrı'yla daha öteye gitmelerini teşvik etmenin yanısıra, Hristiyan topluluğunu da teşvik etmek isteriz. Kardeş sitemiz olan CBN Ebeveynlik'te, sosyal ağımız sayesinde diğer Hristiyan ebeveynlerle iletişim kurabileceksiniz my.CBN.com

  • - Diğer ebeveynlerle letişim kurun
  • - Aile ile ilgili konularda konuşun
  • - Diğer ebeveynlerle bir hizmetin parçası olun

Ayrıca, çocukları Kutsal Kitap'a göre büyütme, çocuklarınız için sağlıklı yaşam tarzları geliştirme, olumlu etkiler bırakma ve bunun gibi ebeveynler için önemli konuların bulunduğu devamlı güncellenen makaleler de bulacaksınız!

Online Güvenlik

Sitemizi çocuklar için güvenli bir yer olacak şekilde tasarladık. Ama çocuklar için en iyi güvenlik, internet aktiviteleri esnasında onlarla birlikte olan ebeveynleri veya velileridir. Size, çocuğunuz internetteyken onunla zaman geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Sadece onları yönlendirmek ve eğitim vermek için değil, sitemizde dolaşırken öğrendikleri şeylerle onları teşvik etmek için yanlarında olmanızı tavsiye ediyoruz.

Online Güvenlik Araçları

Superbook

Teşekkürler!

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz! Sitemizi geliştirmeye devam ederken, gelişimine katkıda bulunabilecek önerilerinizi duymak isteriz. Bizimle iletişime geçin.

PROFESÖR QUANTUM’UN SORU-CEVAP MEKANİZMASI